Tanie perfumetki
Warto wiedzieć

Jak znaleźć tanie perfumetki?

Zakup tanich perfumetek, ale jednocześnie dobrych jakościowo, może być nie lada wyzwaniem. Niezależnie, w której drogerii stacjonarnej czy internetowej, drogi markowy zapach z reguły pachnie tak samo. Ceny mogą się różnić u różnych sprzedawców, jednak produkt jest ten sam, więc warto szukać najlepszej ceny, czy promocji. Z perfumetkami, które są odpowiednikami perfum jest trochę inaczej. Odwzorowanie zapachu, jego stężenie, trwałość, mogą różnić się w różnych rozlewniach. Z tego powodu na wstępie chcę zwrócić Ci uwagę, że nie zawsze najtańsza opcja zakupu jest najlepsza.  Warto zrobić porządny reaserch i wybrać rozlewnię, która cieszy się dobrą opinią.

Cena jest ważna, ale nie tylko

Perfumetki, z uwagi na małe pojemności i fakt, że są to perfumy lane, charakteryzują się bardzo niską ceną. Flakon o pojemności 20-40 ml to koszt kilkunastu złotych. Różnica między różnymi rozlewniami może wynosić kilka złotych. Często warto dołożyć parę złotych, by mieć pewność, że produkt spełni nasze oczekiwania. Poszukaj więc opinii klientów i recenzji. Niektóre sklepy mają grupy na Facebooku, gdzie śmiało można pytać o opinie innych na temat różnych zapachów. Jeśli jesteś na Instagramie, to sprawdź oznaczenia danej marki i hashtag – jakie posty pod nim się pojawiają i w jaki sposób klienci wypowiadają się o produkcie. Jeśli firma prawie wcale nie ma wzmianek w Internecie i nie jest dopiero co utworzonym sklepem.. lepiej poszukaj kogoś bardziej wiarygodnego.

Jeśli jesteś na Instagramie, to sprawdź oznaczenia danej marki i hashtag.

Perfumetki są tanie, ale też dobre jakościowo

W powyższym akapicie zachęcałam Cię do wyciągnięcia ręki po perfumetki lepszej jakości, nawet jeśli są odrobinę droższe. Możesz mieć jednak obawy, że skoro produkty te, to koszt kilkunastu złotych, to może nie ma wcale sensu nabywać tak tanich perfum? Coś co jest tanie często kojarzy się ze straganem na targu, chińszczyzną, a tym samym kiepską jakością. Ogólnie sama mam takie skojarzenia, ale tutaj mamy trochę inną sytuację. Sposób dystrybucji i marketingu perfumetek sprawia, że cena może być naprawdę atrakcyjna. O tym co składa się na cenę końcową drogich perfum jeszcze napiszę osobny post. Teraz zwracam Ci tylko uwagę, że tanie perfumetki są na każdą kieszeń, a to przekłada się na skalę zakupów i finalny zysk sprzedawcy. Zresztą, co szkodzi Ci przetestować jakość na własnej skórze, skoro produkt jest tak tani?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *