Damskie nowe perfumy na rynku
Perfumetki damskie

Nowe damskie perfumy w 2020 roku

Jakie nowości w perfumach damskich pojawiły się na rynku w 2020 roku? Choć zeszły rok był dla wszystkich trudny i wręcz wyczekiwaliśmy jego końca, to jednak w świecie perfumeryjnym sprawy szły swoim tokiem. Pojawiły się trzy damskie nowości, na które szczególnie chcę zwrócić uwagę.

My Way – Giorgio Armani

MY WAY - GIORGIO ARMANI
MY WAY – GIORGIO ARMANI 

Moja droga usłana jest dużą ilością białych kwiatów, w rękach trzymam bukiet z tuberozy i orzeźwiam się lemoniadą. Tak widzę My Way i obraz ten zdecydowanie mi się podoba.  Kobiecy, przyjemny, świeży zapach. Spotkałam się z opiniami o poziomkowym zabarwieniu tego zapachu. Choć w składzie ni poziomki, ni truskawki, to jednak coś w tym jest. Niewątpliwie perfumy te mają swój urok. Bezpieczne, trochę uniwersalne, ale doskonałe na ciepłe letnie dni.

Skład perfum:
Nuta głowy: kwiat pomarańczy i bergamotka
Nuta serca: tuberoza i indyjski jaśmin
Nuta bazowa: białe piżmo, madagaskarska wanilia i cedr virginia

Angel Nova – Mugler

ANGEL NOVA - THIERRY MUGLER
ANGEL NOVA – THIERRY MUGLER

Zastanawiające dlaczego ten zapach został wypuszczony na rynek jako flanker Angela. Niewiele ma z nim wspólnego – z pewnością nie ciężkie akordy, którymi Angel się charakteryzuje. Angel Nova to całkiem inny zapach. Kwaskowy, ale jednak słodki,  nasączony malinami i ozdobiony naręczem róż. Piękny, przyjemny w odbiorze. Raczej na letnie spacery niż wieczorne wyjścia.

Skład perfum:
Nuta głowy: malina i liczi
Nuta serca: róża damasceńska
Nuta bazowa: akigalawood i benzoes

Aqua Allegoria Granada Salvia -Guerlain

AQUA ALLEGORIA GRANADA SALVIA
AQUA ALLEGORIA GRANADA SALVIA

Teoretycznie Aqua Allegoria Granada Salvia to typowy unisex, czyli zapach doskonale prezentujący się na skórze zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Z pewnością jest to za sprawą dominujących drzewnych akordów, które najczęściej kojarzone są z perfumami męskimi. Surowość drzewnych akordów została jednak przełamana owocowym otwarciem i sercem wypełnionym aromatami szałwii i róży. To świeżość i soczystość owoców nadaje zapachowi letni, wakacyjny charakter. Akompaniament ziół sprawia, że po aplikacji perfum przeniesiesz się do tajemniczego ogrodu – lekko dzikiego, ale dzięki temu magicznego.

Skład perfum:
Nuta głowy: czarna porzeczka, bergamotka i cytryna
Nuta serca: granat, szałwia, róża i cyprys
Nuta bazowa: białe piżmo, paczula i mech

Wszystkie wspomniane nowości przypadły mi do gustu i myślę, że śmiało można je polecać każdej kobiecie. Nie są jakoś bardzo oryginalne, niszowe, nietypowe.. ale dzięki temu z pewnością spodobają się otoczeniu, a przecież na tym również nam zależy aplikując perfumy przed wyjściem. Zachęcam do zapoznania się z tymi damskimi nowościami w świecie perfum z 2020 roku. Jeśli jeszcze nie testowałaś na własnej skórze, to uważam, że nie ma na co czekać. 😊

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *