Opinie o perfumetkach
Warto wiedzieć

Opinie o perfumetkach – gdzie szukać opinii, na co zwrócić uwagę

Nie raz w Internecie można spotkać wątki, w których zawarte są opinie o perfumetkach. Czy warto je kupować, jak z trwałością, czy rzeczywiście odwzorowują zapach? Z reguły planując pierwszy zakup nowego dla nas produktu, próbujemy zasięgnąć o nim opinii. Wcale mnie to nie dziwi i jest to jak najbardziej rozsądne.

Gdzie szukać opinii?

Opinii można szukać na różnych forach internetowych – z reguły dedykowanych kobietom, kosmetykom, jak np. jedne z popularniejszych wizaż.pl czy forum w aplikacji vinted. Za opiniami warto rozejrzeć się jeszcze w recenzjach na profilach Facebook konkretnych rozlewni lub opiniach Google. Są to opinie rzetelne, których nie można moderować, więc zobaczysz tam pozytywne i negatywne komentarze. Pamiętaj, że nie można dogodzić wszystkim i nawet najlepszym firmom trafiają się negatywne opinie. W dodatku mamy tendencję do pisania opinii, gdy coś pójdzie nie tak, a nie chce nam się wystawiać pozytywnych komentarzy. Miej to na uwadze i nie zrażaj się, gdy ktoś nie poleca. Istotny jest stosunek pozytywnych opinii do tych negatywnych. Jeśli pozytywnych jest znacznie więcej, to bez obaw możesz przetestować wybraną rozlewnię.

Ciekawym miejscem na szukanie opinii są grupy na Facebooku. Tam wprost można zapytać o konkretny zapach lub nawet poradzić się w doborze perfumetek do okazji czy własnych upodobań. Obecnie największą grupą zrzeszającą fanów zapachów i ciesząca się dużą aktywnością jest grupa Lane Perfumy. Niewątpliwie warto zajrzeć tam w poszukiwaniu perfum – poczytać posty i opinie innych członków, dopytać o zapachy, nad którymi się wahasz.

Zanim dokonasz zakupu, sprawdź opinie o perfumetkach.

Opinie o perfumetkach

Poza ogólnymi opiniami o firmie, warto sięgnąć do opinii o samych zapachach. Większość sklepów internetowych ma sekcję opinii na kartach produktów. Już ich ilość mówi o popularności danego zapachu oraz rzetelności rozlewni. Im więcej opinii, tym większy sklep internetowy, a tym samym więcej klientów, którzy zaufali i są zadowoleni. W przypadku wyboru zapachów opinie mogą bardzo nakierować i skłonić do zakupu konkretnej perfumetki. Tutaj jednak zwracam uwagę na indywidualny odbiór zapachu. To co podoba się Tobie, niekoniecznie może pasować innym.  Ponadto perfumy niszowe, mniej popularne będą miały mało opinii, co może zniechęcać, a jeśli jesteś osobą otwartą na nowe zapachy, to może się okazać, że kryje się tam prawdziwa perełka.

Własne zdanie

Czytaj, szukaj, pytaj, porównuj. Znacznie ułatwi Ci to poruszanie się po świecie zapachów i idealny dobór pięknych perfumetek do własnych preferencji. Pamiętaj jednak, że nosy są różne, perfumy pachną inaczej na różnych osobach, gusta się zmieniają. Nie zniechęcaj się do zapachu, którego chciałabyś przetestować, ale trafiłaś na negatywną opinię. . Perfumetki mają to do siebie, że ich niewielka pojemność wiąże się z niską ceną. Kup, przetestuj na własnej skórze. Baw się zapachami, zmieniaj, odkrywaj nowe. Udanej przygody!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *