Perfumetki 33 ml
Warto wiedzieć

Perfumetki 33 ml – czym są i czy warto je używać?

Perfumetki 33 ml, jak sama nazwa nam wskazuje, to coś mniejszego niż perfumy. Coś, co swobodnie możemy schować do torebki, kieszeni, plecaka. Coś poręcznego. Czy warto kupować perfumetki? Przekonajmy się.

Ten rodzaj opakowania to najczęściej 5-35 ml. Z powyższej informacji wiecie już, że takie maleństwo idealnie nadaje się do schowania nawet w najmniejszej torebce lub kieszeni. Pierwszy plus – dostępność “od ręki” i pod ręką. Twój ulubiony zapach zawsze może być z Tobą! Czy może być lepiej?

Tak! Nieduży litraż zapachów wiąże się z niską ceną. Perfumetki 33 ml wahają się między 10-20 zł, w zależności od rozlewni. Naszego dostawcę zawsze warto lepiej sprawdzić lub prześledzić jego poczynania w Social Mediach. Wtedy będziemy pewni, że perfumetki, które wybraliśmy nas nie zawiodą. Czytajcie opinie, są one kluczowe w dzisiejszych czasach! 

Rozlewnia perfumetek 33 ml

Co do rozlewni… Musicie mieć świadomość, że perfumy, które są nalewane do perfumetek to często odpowiedniki markowych zapachów z górnych półek drogerii. Nie ma w tym absolutnie nic złego, są to tańsze zamienniki, które wcale jakością i zapachem nie odstają od innych. Trzeba tylko dobrze prześwietlić producenta :). 

Za taką cenę macie możliwość wyboru oraz opcję… zaoszczędzenia i nie uszczuplania budżetu. Za cenę Waszych ulubionych oryginałów możecie zamówić kilka lub kilkanaście perfumetek, które będą Wam towarzyszyć w ciągu dnia. Nie ograniczajcie się więc do jednego zapachu. Po co? Skoro można mieć ich wiele! 

Ozdobne flakony

Możecie powiedzieć, że markowe zapachy mają piękne flakony… Tak mają, ale perfumetki także! Niejednokrotnie znajdziemy zapachy w zdobionych flakonach, które dodatkowo mogą służyć nie tylko do wyczerpania woni. Wiele z nich może być używane kilkakrotnie, co jest dobrym nawykiem ekologicznym, nieprawdaż?

Przemyślcie sprawę i nie ograniczajcie się! Sprawdźcie perfumetki już dziś! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *