Perfumetki inspirowane znanymi zapachami
Warto wiedzieć

Perfumetki inspirowane znanymi zapachami

Perfumetki inspirowane są zazwyczaj najbardziej popularnymi kompozycjami markowych zapachów. Perfumy, które znikają z drogeryjnych półek, opatrzone logiem największych domów mody. To one stanowią podstawę dla rozlewni perfumetek. Inspiracja czerpana jest więc od największych. Daje to pewność, że kompozycje zapachowe są doskonale przemyślane, wypracowane na bazie lat doświadczeń i analizy gustów wielu klientów.

Perfumetki są inspirowane

Inspiracja to słowo klucz. Choć często zapachy perfumetek są prawie 1:1 jak oryginalne markowe perfumy, to jednak trzeba pamiętać, że kompozycja jest nimi inspirowana i zapach może się różnić. Różnice mogą polegać na intensywności, proporcji poszczególnych nut, czy sposobu ich rozwijania się na skórze. Warto mieć to na uwadze i zachować zdrowy rozsądek – pamiętajmy, że cena perfumetek to ułamek ceny perfum markowych. Przy każdym produkcie należy brać stosunek jakości do ceny i moim zdaniem perfumetki inspirowane wypadają tutaj nadzwyczaj dobrze. Rzadko po produktach z tej niższej półki cenowej można oczekiwać aż takiej jakości.

Inspirowane najlepszymi

Jak już wspomniałam, do oferty rozlewni z perfumetkami dołączają zapachy, które zdobyły już serca klientów. Jest to dodatkowy atut, ponieważ masz możliwość wyboru spośród wyselekcjonowanych, topowych zapachów. Choć oferty rozlewni z reguły zawierają 200-400 pozycji, to jest to i tak wycinek z olbrzymiego świata zapachów. Zdecydowanie ułatwia to wybór idealnej kompozycji dla siebie. W dodatku jeszcze z tych wyselekcjonowanych perfumetek, sklep wyodrębnia bestsellery, czyli taką śmietankę z perfum inspirowanych.

perfumetki inspirowane znanymi zapachami
Zainspiruj się zapachem perfumetek

Zainspiruj się

Słowo „inspiracja” bardzo przypadło mi do gustu i dostrzegam w nim jeszcze jeden aspekt. Perfumetki nie tylko są inspirowane, ale również inspirują. Odpowiednio dobrane zapachy mogą dodać energii, popchnąć do działania, wyciszyć, czy poprawić nastrój. Zainspiruj się pięknymi zapachami, pobudź w sobie kreatywność i chęć odkrywania świata. Wykorzystaj w 100% swój zmysł zapachu. 😊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *